“Lufta” për të dashurën në Kavajë, flet nëna e viktimës: Djali im iku dhe…


Pas ngjarjes së rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kavajë ku humbi jetën 41-vjeçari, Dritan Haxholli ka folur nëna e viktimës.

Kjo e fundit jashtë kameras ka pohuar se lajmin e kobshëm e kishte mësuar nga televizori.

“Dritani u largua rreth orës 22:00 nga banesa dhe nuk u kthye më”, ka pohuar nëna.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.