Jo krimineli më i bukur në botë/Fotoja e burgut bëhet virale (FOTO)

Modelingu me siguri që nuk do të ishte e ardhmja për këtë djalë. Fotoja e burgut të Ricky Deeley u bë virale menjëherë sapo u postua nga sherifi i departamenti policisë së Marion në Florida.

34-vjeçari ishte arrestuar pas një kontrolli rutinë trafiku, teksa u konstatua se i jepte makinës pa patentë.

Pamja e çuditshme e të riut mori dhenë, njësoj siç ndodhi me të ashtuquajturin krimineli më i bukur në botë, Jeremy Meeks disa vite më parë i cili u bë i famshëm pikërisht nga fotoja e burgut.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.