Ilir Meta: Nuk fle çdo natë me Monikën, kemi axhenda të ndryshme (VIDEO)

Ilir Meta i shokoi të gjithë mbrëmjen e sotme teksa tha se “nuk fle çdo natë me Monikën, për shkak të axhendave të ndryshme”. Në fakt, gazetarja Eni Vasili e ngacmoi Metën me një deklaratë të zonjës Kryemadhi, e cila ka thënë se “çdo mëngjes, Ilir Meta i thotë se nuk ia fal djegien e mandateve”.

Por, Ilir Meta e tha se për shkak të axhendave nuk fle përnatë, deklaratë që më shumë ishte një “batutë”, pa i dhënë rëndësinë e duhur.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.