Foto nga vaska, trendi më i ri në i VIP-ave në Instagram


Kur shumica prej nesh shkon të bëjë një dush, me siguri mendon për qetësinë e një pushimi të mirë në një vaskë të nxehtë, duek shpresuar se nuk do të shqetësohet.

Por një prirje e re në rrjetet sociale e ka kthyer këtë ide si një mundësi për të bërë para.

Janë pikërisht personazhet e njohur të botës së modës, duke filluar nga Rita Ora e deri tek motrat Kardashian, të cilat postojnë në rrjetet sociale foto nga vaska duke kthyer në një trend të vërtetë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.