FOTO/ Meta bashkohet me socialistët, Braçe “pajtohet” me presidentin

Mbrëmë u shfaq dokumentari kushtuar figurës së Luan Hajdaragës. Në këtë aktivitet përkujtimor u mblodhën shumë figura socialistësh, por jo vetëm.

Mes të pranishmëve ka qenë edhe presidenti Ilir Meta, që është shfaqur pranë politikanëve socialistë.Por, nuk mungonte as Kastriot Islami apo Rexhep Mejdani, të larguar prej vitesh nga PS dhe tashmë kundërshtarë të ish-kolegëve të tyre.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.