Dalin fotot/ Kush është viktima me dy emra në Kavajë që u vra nga polici pas sherrit për të dashurën

Kavajë- Del fotoja e viktimës, Dritan Haxhollit i cili humbi jetën pas sherrit me të dashurën në Kavajë.

Viktima mbante dy emra Dritan Haxholli dhe Tan Peza.

Kavaja u trondit orët e para të mëngjesit të sotëm nga një përplasje me armë ku si pasojë ka mbetur i vdekur Dritan Haxholli dhe është plagosur rëndë polici i Burgjeve, Bledar Toçi.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në banesën e një gruaje M.Q ,rreth orës 00:44 e cila thuhet se është e afërme e Bledar Toçit. M.Q  dhe viktima pak kohë më parë ishin në një lidhje dashurie por pavarësisht se gjithçka kishte marrë fund, Dritan Haxholli vijonte të bezdiste M.Q  ecila jetonte e vetme me 2 vjeçaren në banesë ndërsa bashkëshortin e kishte emigrant

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.