Miriam Cani tregon unazën e martesës dhe guri i saj shkëlqen shumë (FOTO)

Në maj të këtij viti, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Ceremonia private u mbajt në Maldive dhe pamjet e dasmës u publikuan nga dy këngëtarët e njohur në profilet e tyre në rrjetet sociale si dhe në klipin e këngës, “Duamë”.

Teksa pamë fotografitë e veçanta të çiftit, nuk kishim vënë re ende unazën e martesës së Miriamit.

Së fundmi këngëtarja e dashur për publikun, ka publikuar në “Instagram” një foto ku ka vendosur dorën e majtë në mjekër dhe unaza bie shumë në sy, pasi guri i saj shkëlqen shumë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.