Midis Tygas dhe Travis, çfarë po ndodh me Kylie Jenner (FOTO)

“Interneti i bën gjërat 100 herë më shumë dramatike nga ç’janë në të vërtetë. Nuk kishte asnjë takim në orën 2 të mëngjesit me Tyga-n. Më patë duke lënë dy miqtë e mi në studion në të cilën ndodhej edhe ai”, shkruan Kylie duke mohuar takimin me Tygan.

Por fansat e tyre mendojnë se Tyga po tallet me Travis, nisur nga një foto e fundit që ka publikuar reperi.

Pak ditë më pas Kylie u fotografua në një klub nate dhe u fotografua shumë pranë ish-it të saj, Tyga-s dhe zërat nisën të shtohen edhe më shumë se diçka po ndodh.

Tyga ka postuar një foto, ku shikohen atlete të stilit që i vesh dhe Travis dhe mendohet se nuk është rastësi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.