Kur kafshët “fotografojnë” shpendët (FOTO)


Një ketër kurioz duket se ka prirje për fotograf, teksa është fotografuar në një park në Londër, duke marrë rolin e një të tilli.

Objektivi i tij i preferuar janë pëllumbat, të cilët siç edhe dallohet në fotogalerinë e mëposhtme marrin poza si të jenë modelë profesionistë.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.