Këngëtarja e njohur nuk përmbahet, bën “twerk” në mes të palestrës (FOTO)

Edhe pse ka disa vite që është larguar nga Shqipëria, Linda Halimi, vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më të komentuara. Përveç vokalit të saj, ajo tërheq vëmendjen e fansave edhe me postimet provokuese që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar në “Instagram” një video ku shfaqet duke bërë “twerk”.

Linda ndodhet në palestër dhe në një moment ka vendosur që të lërë në mes stërvitjen e ia nis të  kërcejë “twerk”. E ajo që e bëri që të vepronte kështu ishte këngëtarja e famshme, Beyonce, kënga e së cilës ishte në sfond.

Kujtojmë që vite më parë Linda Halimi ishte një prej këngëtareve më të  shëndosha, ndërsa vitet e fundit ka bërë ndryshim drastik, duke rënë shumë nga pesha .

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.