I kërkoi foto pa makiazh që në takimin e parë, këngëtarja shqiptare acarohet keq me djalin (FOTO)

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Ilira Gashi, ka vendosur që të ndajë me fansat e saj, një histori jo shumë të bukur që i ka ndodhur gjatë një takimi me një djalë.

Pa zbuluar identitetin e djalit në fjalë, këngëtarja tregon se në takimin e tyre të parë, ai i kishte kërkuar asaj foto ma makiazh.

E teksa ajo shfaqet gjithmonë e kuruar në çdo detaj në publik, Ilira duket se është acaruar nga kjo kërkesë e tij.

“Kam qenë në një takim me një djalë që më kërkoi foto pa make-up. Ishte hera e parë që uroja të kisha një *** që t’ja perplasja në surrat. Paçim k*rve”, shkruan Ilira në postimin e saj në “Instastory”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.