Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Gjylameti elegante, Braçe shik, Spiropali barkun te goja/Momentet më pikane, çfarë s'u pa sot në Kuvend (FOTO)

Seanca e sotme në Kuvend u shoqërua me debate, dhe ai që iu kundërvu më shumë kryeministrit ishte deputeti Kujtim Gjuzi.

Por përpos sulmeve të ndërsjella me fjalë mes deputetëve në sallë, jashtë kamerave të kuvendit ata u shfaqën të qeshur. Ja disa nga momentet më pikante që nuk shihen në TV.

[gallery ids="872755,872756,872757,872758,872759,872760,872761,872762,872763,872764,872765,872766,872767,872768,872769,872770,872771,872772,872773,872774,872775"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore