Eni Koçi poston foton me këtë person dhe bën xheloze të motrën: Për inat të Gretës

Nëpërmjet postimeve të ndryshme në “Instagram”, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj, kanë zbuluar se prej disa ditësh ndodhen në Plavë-Guci, ku po shijojnë disa ditë pushime.

Por mesa duket ata nuk janë vetëm, pasi këngëtarja ka publikuar sot disa foto ku shfaqet së bashku me mamanë e saj. Në postimet e Enit në “Instastory” vihet re se ato të dyja kanë parë nga afër disa objekte të vjetra.

Madje duke përfituar nga rasti që po pushon me mamanë, Eni ka vendosur qëtë bëjë paksa xheloze të motrën e saj, Gretën.  “Për inat të Gretës”, ka shkruar Eni në një foto ku ka pozuar pranë të ëmës.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.