E thjeshtë dhe e bukur/Dukesha mahnit me veshjen e lirë, por nuk harron çantën ‘Chanel’ 3 mijë paundëshe (FOTO)

Dukesha e Cambridge shkëlqen e veshur shumë thjeshtë gjatë një vizite në muzeun Historik në Londër sot.

Kate Middleton, 37 vjeçe u fotografua teksa kalonte në rrugë e veshur me palë pantallona të gjera 130 paundëshe dhe një bluzë  që kushton vetëm 39 paund, por për t’i dhënë prekjen e fundit nuk harroi të merrte me vete çantën Chanel 3 mijë paund.  

Dalja në publik e Dukeshës vjen pak para vizitës zyrtare në Pakistan me bashkëshortin e saj, Princin William./Daily Mail

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.