E ëmbël dhe e buzëqeshur, Fatma Methasani fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Çifti i njohur i showbiz-it shqiptar, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani, do të bëhen prindër për herë të parë.

Edhe pse kishte shumë kohë që flitej për shtatzëninë e moderatores, lajmin e bukur e konirmuan vetëm pak javë më parë, kur të dy publikuan në “Instagram” një foto ku kishin pozuar me ekon e bebushit. “Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajtur në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë!”, shkruante Fatma në foton e ëmbël.

Pavarësisht se zbuloi se do të bëhej nënë, ajo u tregua e rezervuar për publikun duke mos treguar gjininë e bebushit, si dhe nuk postoi foto me barkun e rrumbullakosur.

Ka qenë motra e Flaka Krelanit, Qeqa, e cila publikoi një foto të Fatmës duke buzëqeshur dhe në sy bie ndryshimi i madh i moderatores. Në fotot e ruajtura nga “Blitz.al” shihet qartë barku i Methasanit, i cili duket se është rritur goxha.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.