Salianji me “çitjane” në emision, Alesia Bami kap keq ish-deputetin (FOTO)

Të ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv” ishin edhe ish-deputeti demokrat Ervin Salianji dhe moderatorja Alesia Bami.

Në një moment të emisionit, Alesia e zuri ngushtë Salianjin, duke e akuzuar se po kopjon kryeministrin Edi Rama me stilin e veshjesh.“Mos po e kopjon çik Edi Ramën”, i tha Alesia ish-deputetit.

“Jo, jo. Veshjen sot e kisha për t’u dukur ndryshe në një emision. Çitjanet i ka Rama”, u përgjigj Salianji.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.