Salianji me “çitjane” në emision, Alesia Bami kap keq ish-deputetin (FOTO)

Të ftuar mbrëmë në emisionin “Procesi Sportiv” ishin edhe ish-deputeti demokrat Ervin Salianji dhe moderatorja Alesia Bami.

Në një moment të emisionit, Alesia e zuri ngushtë Salianjin, duke e akuzuar se po kopjon kryeministrin Edi Rama me stilin e veshjesh.

“Mos po e kopjon çik Edi Ramën”, i tha Alesia ish-deputetit.

“Jo, jo. Veshjen sot e kisha për t’u dukur ndryshe në një emision. Çitjanet i ka Rama”, u përgjigj Salianji.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.