Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Na more frymën”, Oriola Marashi publikon foton ku shkëlqen e gjitha

Ajo di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Është fjala për modelen seksi, Oriola Marashi, e cila me një postim në "Instagram" bën për vete të gjithë fansat.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka publikuar dy fotografi në profilin e saj në "Instagram". Oriola shfaqet e veshur me një fustan që e bën të shkëlqejë e gjitha.

Për këto poza, Marashi ka marrë me qindra komente të tipit: "Na more frymën". "Je shumë simpatike dhe shumë sensuale me mahnite me linjat e trupit tënd. I ke të përsosura. Yll je. Kaq perfekte. Inspirim", janë disa nga komplimentet që ka marrë modelja.

[gallery ids="849852,871150,871151,871152,871153,849857,849855,849854,849853,849850,849849,849847,849844,849843,849842,849841,849840,823224,823220,823221,819279,819276,816764,816754,812096,812089,812088,812069,805436,805438,805439,801744,755074,753509,849848,841599,841587,841592,831233,831224"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore