Me shishe vere 700 euroshe në tavolinë /Anita Haradinaj ‘çmendet’ pas humbjes së Ramushit dhe…(FOTO)

Rezultati i zgjedhjeve të fundit në Kosovë rezultoi një disfatrë e ëvrtetë për ish-kryeministrirn Ramush Haradinaj dhe partinë e tij AAK.

Por kjo duket se nuk e ka shqetësuar aq shumë bashkëshorten bukuroshe të Rambos, e cila ka publikuar në rrjetet sociale duke pirë verës të markës Sassicala.

Me një kërkim të thjesht në gogle, mund të vërtetosh shpejt se një shishe e kësaj vere kushton 733 euro.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.