Limuzina speciale e Erdogan habit serbët (FOTO)

Makina e presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan ka tërhequr vëmendje të madhe në Beograd. Limuzina e presidentit turk duket vërtetë e jashtëzakonshme.

Siç dihet, makinat e presidentëve janë shpeshherë të komentuara në rrjetet sociale dhe në publik.Çmimet e tyre janë të larta, por edhe karakteristikat janë të veçanta, e sigurisht që edhe tek rasti i asaj të Erdoganit nuk ka përjashtime.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.