Limuzina speciale e Erdogan habit serbët (FOTO)

Makina e presidentit turk, Rexhep Taip Erdogan ka tërhequr vëmendje të madhe në Beograd. Limuzina e presidentit turk duket vërtetë e jashtëzakonshme.

Siç dihet, makinat e presidentëve janë shpeshherë të komentuara në rrjetet sociale dhe në publik.

Çmimet e tyre janë të larta, por edhe karakteristikat janë të veçanta, e sigurisht që edhe tek rasti i asaj të Erdoganit nuk ka përjashtime.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.