Jurgen Klinsman “turpëron” Panuçin, e detyron të bëjë autogol (VIDEO) 

Në ndeshjen e mbyllur 3-3 mes legjendave të Gjermanisë dhe Italisë ishte i pranishëm edhe ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Cristian Panuçi, ish-mbrojtësi i të kaltërve.

Panuçi ishte protagonist në golin e dytë të shënuar nga Gjermania në këtë ndeshje legjendash.

Jürgen Klinsmann goditi në drejtim të portës, ndërsa Panuçi e shtyu topin në drejtim të rrjetës në tentativë për ta larguar atë.

 

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.