Dalin pamje nga festa e 1-vjetorit të Kajan/Ajola si gjithmonë vezulluese (FOTO)

Dy ditë më parë djali i kryebashkiakut Rrjon Veliaj dhe Ajola Xoxës mbushi 1 vjeç. Sot Ajola ka publikuar foton e parë nga festa e një vjetorit të Kajan.

Ajo ka ndarë një foto familjare ku i vogli duket në krahët e babait të tij por ajo që bie në sy si gjithmonë është sharmi i zonjës së parë të kryeqytetit.

“Ti je ylli në qiellin tonë të natës, dashuria jonë e përjetshme”, – ka shkruar Ajola krah fotos. 

 

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.