Dalin pamje nga festa e 1-vjetorit të Kajan/Ajola si gjithmonë vezulluese (FOTO)

Dy ditë më parë djali i kryebashkiakut Rrjon Veliaj dhe Ajola Xoxës mbushi 1 vjeç. Sot Ajola ka publikuar foton e parë nga festa e një vjetorit të Kajan.

Ajo ka ndarë një foto familjare ku i vogli duket në krahët e babait të tij por ajo që bie në sy si gjithmonë është sharmi i zonjës së parë të kryeqytetit.

“Ti je ylli në qiellin tonë të natës, dashuria jonë e përjetshme”, – ka shkruar Ajola krah fotos.

 

 

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.