“Bebushja ime e re”/ Zajmina zbulon objektin luksoz që i ka marrë mendjen (FOTO)

Zaimina Vasjari ka prezantuar përpara ndjekësve objektin e fundit luksoz që i është shtuar koleksionit të saj. Bëhet fjalë për orë super të shtrenjtë dhe luksoze të markës “Audemars Piguet”, të llojit Royal për femra.

Mjaft krenare teksa tund dorën përpara kamerës, Zajmina shkruan se kjo është ‘bebushja’ e saj e re.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.