10 foto që tronditen historinë…

Edhe 100 vjet janë të mjaftueshme për t’u bërë më të mirë dhe ta bëjmë botën një vend më të mirë.

Botës i është dashur të pësojë shumë ndryshime për t’u bërë vendi në të cilin jetojmë tani.

Shikoni më poshtë disa nga çastet që kanë mbetur në mendjet e të gjithëve.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.