Marquez kampion bote, merr urim special nga e fejuara (FOTO)


Marc Márquez fitoi Çmimin e Madh të Tajlandës në Moto GP duke siguruar titullin e 8 kampion botë në karrierë. Mesh shumë mesazheve urimi për pilotin spanjoll spikat dhe ai i të fejuarës së tij, Lucia Rivero: “Jam krenare për ty!”

Ëndrra e Lucias, sikurse e ka treguar në një intervistë të vitit 2016 është të bëhet engjëll i “Victoria’s Secret” dhe me shfaqet e herëpashershme në kopertinat të ndryshme të revistave të modës duket se po po “fluturon” drejt këtij objektivi.

Impenjimet profesionale e mbajnë shpesh larg kampionit të MotoGP, por dashuria për të sa vjen e rritet. Profili i saj në Instagram është në rritje të vazhdueshme, deri tani i ka kaluar 135 000 ndjekës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.