Disa foto të rralla të kryeministrit rebel…

Albin Kurti do të jetë kryeministri i ri i Kosovës. Qytetarët dhanë verdiktin e tyre, duke ia besuar Kurtit drejtimin e qeverisë.

Koha do të tregojë se çfarë do të ndodhë me rebelin e protestave dhe të demonstratave.

Më poshtë do të gjeni disa foto të veçanta që tregojnë ndryshimin e Albin Kurtit ndër vite.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.