Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

VIDEO/ "Naltmadhnia" Kujtim Gjuzi filmohet duke ngrënë byrek në makinë

Deputeti Kujtim Gjuzi është filmuar në një moment relaksi, teksa ishte duke shijuar një byrek në makinën e tij.

Deputeti më aktiv i krahut të opozitës për momentin në Kuvend shquhet për batutat e vazhdueshme me kryeministrin i cili vazhdimisht i drejtohet me fjalën Naltmadhni.

Gjuzi njihet për look-un e veçantë dhe të kuruar çdo herë që shfaqet në Kuvend, ku bien në sy kombinimet perfekte.

https://www.youtube.com/watch?v=ObvxgYJjLTA&feature=youtu.be

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore