Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Më në fund/ Rudina Dembacaj flet për tradhtinë me deputetin dhe ndarjen (Fotot)

Një nga personazhet më të përfolura në median rozë, Rudina Dembacaj, e cila ka qenë për muaj të tërë në qendër të vëmendjes në portale të cilat kanë shkruar për ndarjen nga bashkëshorti, ka folur për herë të parë pas kaq shumë kohësh.

E pyetura nga moderatorja Arjola Shehu, se a ndihet e lumtur, Dembacaj, thotë se është shumë shumë e lumtur. Me ironi, Dembacaj, këtë lumturi, ja dedikon edhe personit që e ka akuzuar, duke ju referuar kështu portaleve që kanë shkruar për një tradhëti të Rudinës me një deputet.

“Se kush më ka akuzuar, dua të gjej akuzuesin për ca gjëra. Kush më ka akuzuar aman, dua të di kush ma ka bërë këtë akuzën dua ta puth në ballë. Sepse kanë thënë akuzohen Rudina Dembacaj për kshu kshu kshu. Po ma gjetën kush më ka akuzuar do i jap ca të duan”, u shpreh moderatorja e “Mos i fol shoferit”.

[gallery ids="867780,867782,867781,867784,867794,867785,867783,867788,867789,867790,867791,867792,867793,867795,867796,867787,867797,867798,867799,867800,867801"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore