Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Kujtim Gjuzi sqaron zgjedhjen e miss-it ‘me ballkon të rrezikshëm’ si nënpresidente (Fotot)

Nje dite pasi ne tryezen e Reformes Zgjedhore te thirrur nga OSBE-ja, u shfaq edhe Dr. Silvana Bushati, per te cilen Kujtim Gjuzi njoftoi se ishte ?Nënpresidente e Akademisë Kombëtare Konservatore Albania?, reagon me nje sqarim deputeti.

Kujtojme qe vajza ne fjale, ish-missi, eshte ajo qe ne nje emision sportiv Kujtim Gjuzi i permendi ?ballkonin e rrezikshem?, duke iu referuar dekoltese se saj.

Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, ai sot shkruan se ?nuk gjuan kollaj?, por ai personalisht ?njihet per perkrahes per ashtin e kombit te qytetareve qe ruajten etnogjenezen shqiptare (komuniteti katolik dhe ortodoks)?.

[gallery ids="856332,856331,856333,856339,856334,856335,856340,856336,856337,856341,856338"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore