Tërmeti nxjerr gjarprin nga foleja në Kombinat (FOTO)

Tërmeti i fuqishëm që tronditi sot Shqipërinë ka “trembur” dhe kafshët.

Një foto e sjellë në redaksinë e Top Channel tregon se si një gjarpër ka dalë në sipërfaqe pas lëkundjeve të forta në Kombinat.

Tërmeti ka prekur të gjitha zonat e Shqipërisë, në Lushnjë, Lezhë, Korçë, Bulqizë, Gjirokastër, Shkodër dhe Fier./TCH

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.