Si u transformua Roza Lati, brenda pak viteve (FOTO)

Roza Lati është një nga moderatoret e njohura shqiptare të cilës i pëlqen të eksperimentojë me look-un, ose edhe më shumë se kaq.

Në pak vite, vajza e aktores së humorit, Roza Lati ka pësuar një shndërrim të jashtëzakonshëm në pamje. Mesa duket vajza e ekranit është fiksuar keq pas ndërhyrjeve estetike aq sa nuk dihet se çfarë do të ndryshojë akoma.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.