Nuk ‘e durojnë’ dot më njëra-tjetrën/Ja çfarë ndodhi mes Kejvina Kthellës dhe Françeska Jaçes (FOTO)

E ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” të Rudia Dembacajt modelja Kejvina Kthella ka rrëfyer se çfarë ndodhi mes saj dhe Franceska Jaçes ku pas setit fotografik që ato bënë, publiku i personifikoi si motra .

E ngacmuar se çfarë ndodhi me Françeskën sepse tashmë ato as nuk i pëlqejnë postimet e ndjekin më njëra-tjetrën në Instagram.

Kejvina shprehet se tashmë është më mirë që të qëndrojnë larg njëra – tjetrës duke mbajtur një distancë të caktuar sepse kështu do ishte më mirë .

Dukej dhe nga shqetësimi i saj kur u pyet “Se çfarë ndodhi midis tyre” siç duket vajzat do kenë pasur hatërmbetje shumë të forta përderisa kanë vendosur diçka të tillë .

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.