Burra, gra, çifte shfrenohen në festa të egra/ Yjet e pornografisë çmendin Majemin (FOTO)

Yje të filmave porno nga e gjithë bota janë mbledhur në EXXXOTICA 2019 në Majemi teksa mijëra fansa kanë pasur mundësinë të takojnë aktorët e tyre të preferuar.

Qyteti amerikan priti edicionin e 12 të show fundjavën e shkuar, teksa fytyrat më të njohur të industrisë së filmave për të rritur iu drejtuan aeroportit të Majemit për edicionin 2019.

Pamje të çuditshme dhe të mrekullueshme dolën nga eventi me VIP-a që zbaviteshin pa fund dhe bënin selfie, aty ku burra, gra  e çifte shfrenohen në festa të egra.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.