VIDEO/ Tërmeti në Tiranë tmerron live gazetaren në studion e lajmeve

Lëkundjet e tërmetit kanë shkaktuar panik në Shqipëri. Gazetarja Besmira Pelushaj teksa po jepte edicionin e lajmeve të orës 16:00 në Oranews është tmerruar nga lëkundja e fortë.

Shihni videon.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.