Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Rudina Dembacaj u nda nga bashkëshorti? Reagon aktorja (Foto)

Ditën e sotme, në media qarkulloi lajmi për ndarjen nga bashkëshorti të aktores së dashur për publikun, Rudina Dembacaj.

Raportohet se aktorja i ka dhënë fund martesës së saj tre-vjeçare me Aleksin, ndërsa vetë Dembacaj ka reaguar menjëherë pas lajmit.

?Xing.al? ka kontaktuar me Rudina Dembacaj dhe e ka pyetur në lidhje me lajmin që qarkulloi me shpejtësi në median rozë, por ka preferuar të mos komentojë asgjë, duke u shmangur.

Aktorja ka thënë se do të flasë publikisht në momentin e duhur, duke mos mohuar asgjë në lidhje me lajmin e ndarjes me bashkëshortin e saj, Aleksin.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="851286,851287,851288,851289,851290,851291,851292,851293,851272,851271,851270,851268,851267,851266,851265"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore