Punova 4 vite për t’ua futur të tjerëve? Shpërthen Tahiri: Pyesni ata që kanë frikë prej meje

Ish-ministri i Brendshëm, Samir Tahiri ka shpërthyer ndaj vendimit të Gjykatës, duke deklaruar se do ta çojë deri në fund këtë rrugë, vetëm me drejtësinë e tij.

“Pse nuk pyesin opozitën, më pyesni mua a janë të vërteta, kur mund të pyesni ata t’i vërtetojnë. Është fyese sikur unë kërcënova njerëz me materiale, pse unë në katër 4 vite ministër shërbeva t’ua futur të tjerëve dhe jo për të punuar.


Është fyese për mua që të mendoi se po e çaj rrugën time duke kërcënuar të tjerë. Është fyese, sepse ju realisht mendoni se ata kanë diçka për t’u kërcënuar. Ju mendoni se ata që e kanë bërë kaq baltë sa të kërcënohen”, deklaroi Tahiri.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.