Panik në Top Channel në momentet e tërmetit, punonjësit ikin me vrap (FOTO)

Tërmeti i fuqishëm që goditi vendit ka shkundur edhe godinën e Top Channel në Mëzez, Kashar.

Në momentin e tërmetit, godina 5-katëshe prej xhami është lëkundur tërësisht duke krijuar frikë dhe panik te punonjësit.Të tmerruar nga kjo situatë, ata kanë vrapuar nëpër shkallët e godinës, duke dalë në ambientet e jashtme të saj.

©Copyright Gazeta SHQIP
LEXO MË TEJ:

Comments are closed.