Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Në Fokus

Panik në Top Channel në momentet e tërmetit, punonjësit ikin me vrap (FOTO)

Tërmeti i fuqishëm që goditi vendit ka shkundur edhe godinën e Top Channel në Mëzez, Kashar.

Në momentin e tërmetit, godina 5-katëshe prej xhami është lëkundur tërësisht duke krijuar frikë dhe panik te punonjësit.

Të tmerruar nga kjo situatë, ata kanë vrapuar nëpër shkallët e godinës, duke dalë në ambientet e jashtme të saj.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="851444,851445,851446,851447,851448,851449,851450,851451,851460,851461,851462"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore