Ndahet nga burri aktorja Rudina Dembacaj, ja arsyeja


Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Rudina kishte tre vite e martuar me bashkëshortin e saj , me të cilin celebroi dashurinë në martesë në qershor të vitit 2016. Por me sa duket gjërat nuk kanë shkuar siç duhet.

Burime shumë pranë çiftit thanë për Dosja.al bëjnë se Rudina Dembacaj është ndarë më bashkëshortin dhe shkak për këtë është tradhtia nga ana e aktores me një tjetër mashkull të njohur.

Prej kohësh aktorja nuk publikonte foto në rrjete sociale me bashkëshortin, dhe fotot e saj me Aleksin janë të shumë kohëve më parë. Madje ajo as nuk e ka përmendur nëpër intervista, siç bënte më parë, ku nuk linte moment pa deklaruar se sa e dashuruar ishte me ‘qerosin’ e saj. Prej një viti Rudina nuk ka as edhe një foto me bashkëshortin e saj në rrjete sociale.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.