Ja vendet në Tiranë ku mund të kaloni natën pas tërmetit

Tërmeti ka shkaktuar gjendje ankthi tek banorët, të cilët janë të frikësuar të futen në banesa, pasi mund të ketë lëkundje të tjera.

Deputetja e zonës Blerina Gjylameti ka thënë se  Njesia Administrative nr 6 dhe qendra sociale Misto Mame janë  të  hapura për të  gjithë  banorët që  kanë  nevojë  për strehim gjatë  natës.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.