Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Hashash, tundje të pasmesh...ja VIP-at që s’i tremb as tërmeti (Fotot)

Ndërkohë që e gjithë Shqipëria është tronditur nga lëkundje të fuqishme tërmeti, shumë nga personazhët publikë kanë vijuar rutinën e tyre sikur asgjë të mos kishte ndodhur.Reperi Stresi ka publikuar disa video që shihet se po udhëton në makinë dhe po përgatit hashash.

"Na falni për vonesën se erdhëm për hahahaha,"? shkruan Arkimed Lushaj krahas postimeve në rrjetet sociale, pa u shqetësuar për njerzit që ndodhen mes panikut.

Por Stresi nuk është i vetmi. Milionerja Riselda Sejdija ka publikuar disa video ku shihet se ka dalë në clubet e Dubait. Në sy bien gotat e shampanjës dhe veshja luksoze.

Moderatorja Aulona Musta gjithashtu ndodhet në Durrës, teksa argëtohet në qendra rëelaski dhe duke luajtur basketboll.  Këngëtarja Fjolla Morina ndodhet në dasëm, ndërsa blogerja Armina Mevlani është në Milano për Javën e Modës.  Ajo ka publikuar disa video ku reklamon mënyrën se si është lyer vetë. Modelja Trejsi Sejdini poston një foto teksa han akullore, ndërsa një vajzë e njohur si "VIP-e blloku", bën twerk në makinë./Dosja

[gallery ids="851605,851614,851609,851600,851601,851617,851602,851618,851603,851619,851606,851604,851607,851608,851615,851610,851611,851613,851612,851616,851620"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore