Emre Can përgatit valixhet te Juventusi


Mesfushori gjerman, i cili tashmë e ka shprehur hapur pakënaqësinë e tij te bardhezinjtë për situatën ku ai u la edhe jashtë listës së Champions League, do të largohet në merkaton e dimrit dhe ideja më konkrete për lojtarin është Atletico Madrid.

25-vjeçari është lojtar fizik që i është përshtatur shumë stilit të lojës së trajnerit Simeone.

Por duke parë që mesfushori gjerman nuk është në planet e Sarrit edhe drejtuesit bardhezinj nuk do të bëjnë rezistencë ndaj një oferte deri në 30 milionë euro.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.