Dëmet e tërmetit/ Dalin pamjet e pacientëve të Spitalit Ushtarak (Fotot)

Tërmeti që goditi Shqipërinë ka shkaktuar panik tek qytetarët, ndërsa në Tiranë dhe Durrës ka edhe persona të lënduar e dëme materiale.

Deri më tani në spitalin e Traumës në kryeqytet janë paraqitur 52 persona të cilët kanë pësuar lëndime jo te renda.

Ndërsa në spitalin e Durrësit janë dërguar për të marrë ndihmën mjekësore 16 persona.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.