Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Seksi me Georginën është më i mirë se çdo gol"/Përgjigjja e modeles është ‘brilante’ (FOTO)

Georgina Rordriquez shkëlqeu gjatë pjesëmarrjes në një show të enjten pasi bashkëshorti i saj këmbënguli se seksi me të është i më mirë se çdo gol që ka bërë. Modelja spanjolle ishte e pranishme në Sesderma awards në Madrid.

Marka e njohur e produkteve kozmetike ?Sesderma? feston 30 vjetorin dhe 25-vjeçarja, nënë një vajzë shkëlqeu e veshur me një fustan bojëqielli transparent që i tregonte format perfekte.

[gallery ids="850802,850801,850800,850799,850798,850797,850796,850795,850794,850793,850792,850791,850790,850789,850788,850787,850786,850785,850784"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore