Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Oriola Marashi i habit të gjithë: Ja si më frymëzon Edi Rama (Fotot)

Ermal Mamaqi ndodhet me pushime në Capri dhe nuk nguron të shpërndajë momente të bukura dhe gazmore me ndjekësit e tij. Në një postim në rrjete sociale, Mamaqi ka një dilemë, përgjigjen e të cilës duhet të japin femrat modele.

"A ma shpjegon dot njeri pse dalin të gjitha modelet me kto makaronat kshu?

Më vdektë @endritmertiri nuk e di pse."- shkruan Ermal Mamaqi në profilin e tij, ndërsa shpërndan disa foto duke konsumuar spageti.Mes shumë komentesh, në sy bie ai i modeles seksi, që tashmë ka marrë famë ndërkombëtare, Oriola Marashit. Me sa duket vetë modelja frymëzimin për ngrënien e makaronave e paska marrë nga kryeministri, Rama.

"Mua për vete më ka inspiruar EDI RAMA"- i përgjigjet Oriola Marashi.

[gallery ids="849844,849853,849835,849836,849840,849838,849837,849839,849841,849842,849843,849845,849846,849847,849848,849849,849850,849851,849852,849854,849855,849856,849857"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore