Orgji me vajzat seksi të elitës siriane/ Historia e jashtëzakonshme e spiunit izraelit me 17 të dashura (FOTO)

Familja e agjentit të Mosadit, Eli Cohen kanë rrëfyer sot historinë e vërtetë të njeriut që frymëzoi Sacha Baron Cohen në filmin e ri, Netflix.

Në film agjenti i jashtëzakonshëm izraelit interpretohet nga Sasha Baron Cohen dhe shfaqet si një James Bond me 17 të dashura i cili kishte furnizuar Izraelin me informacione shumë të vlefshme duke organizuar orgji sekrete me vajzat seksi të parisë siriane.

Por karriera e jashtëzakonshme e Cohen u ndërpre në vitin 1965, kur u kap në damask dhe u ekzekutua./Marrë nga Daily Mail

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.