Foto magjepse/ Ja vijat bregdetare më spektakolare në botë

Mauritius

“MailOnline Travel” ka publikuar disa prej fotove më spektakolare të vijave bregdetare në botë.

Aty gjenden pamje mahnitëse nga Florida në Zelandën e re dhe Ishujt Faroe.

Në të mund të gjeni brigje, plazhe, ishuj, oqeane, male, shkëmbinj dhe gadishuj, që ofrojnë pamje të jashtëzakonshme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.