Femra të zhveshura, drogë dhe kërcime erotike/ Jennifer Lopez ndalohet në…(FOTO)

Malajzia ka ndaluar filmi më të ri ku interpretin Jennigfer Lopez në të cilin ka skena striptizmi dhe femra që zhvishen.

Pasi sipas autoriteteve përkatës e dhe ligjeve në Malajzi ky film ka përmbajte të tepruar të skenave të pahijshme.

Bordi i censurimit të filmit në vend tha se gjoksin e zhveshur të ‘Hustlers’, kërcimet erotike dhe skenat që paraqesin drogë e bënë atë jo të përshtatshëm për t’u shfaqur në publik,

Square Box Pictures, kompania që shpërndan ‘Hustlers’ në Malajzi, konfirmoi se nuk do të transmetohet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.