E veshur me…/ Alberie Hadërgjonaj sfidon hapur 20-vjeçaret (Foto)

Albërie Hadërgjonaj duket në top formë në paraqitjen e radhës. Këngëtarja ka publikuar së fundmi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur tërësisht në të bardha dhe dukej shumë elegante.

Edhe këtë herë, ajo dëshmoi se vitet për të janë vetëm numra. Kujtojmë se projekti i fundit nga Albërie Hadërgjonaj është “Pa ty nuk mundem”, këngë të cilës e shoqëroi edhe videoklip.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.