Vendimi i Gjykatës për Tahirin, plasin memet në rrjetet sociale (Foto)

Rrjeti ka shpërthyer në meme pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin. Ish-ministri u dënua vetëm për shpërdorim detyre, pasi gjykata e liroi nga akuzat për trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal.

Gjykata dënoiTahirin me 5 vite heqje lirie, por ky vendim është konvertuar në shërbim prove për 3 vite. Kjo ka shkaktuar edhe pakënaqësi në rrjet.

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.