Nga miliarderja Hillton te Kim Kardashian, kush janë femrat e nxehta që ka fjetur Ronaldo (Foto)

Cristiano Ronaldo tashmë është një njeri i përkushtuar ndaj fëmijëve të tij dhe të dashurës, Georgina Rodriguez.

Ky ndryshim i papritur i tij i ka habitur të gjithë dhe duket se meritën për këtë e ka plotësisht Georgina.

Para se të njihej me yllin, Ronaldo bënte një jetë gati të shthurur me femra plot dhe skandale të ndryshme seksuale.

34-vjeçari ka kaluar natën më shumë femra, por paparacët kanë arritur të zbulojnë vetëm disa prej tyre.

Që nga Kim Kardashian te Paris Hillton, më poshtë po u tregojmë disa nga ish-femrat e yllit portugez.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.