E vdekur në vend/ Misteri, gjendet e pajetë pornostarja brenda në…(FOTO)

Ylli i filmave porno, Jessica Jaymes ka ndërruar jetë në mënyrë të mistershme. Një mik shkoi të vizitonte pornostaren pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley, sepse ai nuk kishte dëgjuar nga ajo prej disa ditësh.

Kur mbërriti në shtëpinë e saj, e gjeti Jessica Jaymes pa ndjenja. Shkaku i vdekjes së saj nuk dihet ende, ndërkohë që autoritetet kanë nisur hetimet.

Autoritetet i gjetën në banesë ilaçe të ndryshme. 40-vjeçarja u shpall e vdekur në vend nga mjekët.

©Copyright Gazeta SHQIP


Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.